آخرین مقالات

در مقالات قبلی سعی کردیم شما را با جراحی فک و صورت به طور صفر تا صد آشنا کنیم. در این مقاله قصد داریم شما را با رابطه ارتودنسی و جراحی فک آشنا کنیم. ارتودنسی یکی از اقداماتی می باشد که پیش از جراحی فک انجام می شود. هدف از ارتودنسی قبل از جراحی فک قرار گرفتن دندان ها در موقعیت جدید می باشد. زمانی که دندان ها نامتناسب باشند جراح اقدام به جراحی فک و صورت نمی کند. پیش نیاز جراحی فک و صورت ارتودنسی می باشد. زمانی که مراجعه کننده برای انجام ارتودنسی نزد دکتر می رود ارتودنتیست علاوه بر معاینه و بررسی دندان ها استخوان فکین را نیز معاینه می کند تا اگر مشکلی وجود داشت آن را برطرف کند. ارتوسرجری به ارتودنسی همراه با جراحی فک گفته می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از جراحی فک برای ارتودنسی تا آخر مقاله با ما همراه باشید.
جراحی فک و صورت می تواند به منظور اصلاح مشکلات مختلفی از جمله ناهنجاری های فکی، مشکلات تنفسی، و یا آسیب های تروماتیک انجام شود. یکی از عوارض رایج بعد از این نوع جراحی ها، ورم صورت است. این ورم می تواند در اثر التهاب، تجمع مایعات، و یا خونریزی ایجاد شود. با مراقبت های مناسب و رعایت دستورالعمل های جراح، می توانید به سرعت ورم صورت خود را بعد از جراحی فک و صورت کاهش داده و به روند بهبودی خود سرعت ببخشید. برای آشنایی با درمان ورم صورت بعد از جراحی فک و صورت تا آخر مقاله با ما همراه باشید.
جراحی بلفاروپلاستی جزو جراحی های زیبایی می باشد که بسیار طرفدار دارد. اما وقتی صحبت از جراحی بلفاروپلاستی می شود همه افراد به باقی ماندن جای بخیه ها بعد از عمل فکر می کنند. از بین بردن جای بخیه بعد از جراحی بلفاروپلاستی یکی از دغدغه های افراد می باشد. اکثر افراد که این جراحی را انجام می دهند نگران این موضوع هستند که جای بخیه پس از جراحی تاثیر منفی بر ظاهر آنان داشته باشد. جراحی بلفاروپلاستی یکی از جراحی های سرپایی می باشد که در این جراحی برش های بسیار ظریفی بر روی پلک ایجاد می شود. در این جراحی به بافت های اصلی آسیب وارد می شود به همین دلیل بخیه هایی بعد از جراحی بر روی پلک زده می شود که پوست پلک شروع به ترمیم بافت های آسیب دیده کند و جای هیچ‌گونه بخیه‌ای باقی نماند. اگر قصد جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان را دارید و نگران جای بخیه بعد از جراحی هستید باید گفت زمانی که شما جراحی را نزد بهترین و با تجربه ترین جراح بلفاروپلاستی انجام دهید دیگر نباید نگران جای بخیه باشید. دکتر میلاد اعتمادی یکی از بهترین جراحان بلفاروپلاستی در اصفهان می باشد. نمونه کار های ایشان در سایت موجود می باشد.
یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی جراحی بینی است که به منظور رفع عیوب ظاهری، کاهش اختلالات تنفسی، برش استخوان بینی، کاهش ضخامت پوست بینی و کاهش اندازه بینی انجام می شود. جراحی بینی نه تنها به منظور زیبایی انجام می شود بلکه برای مشکلات تنفسی، پولیپ بینی، ناهنجاری ‎های ناشی از جراحات و التهابات ناشی از آلرژی‎‌های مزمن نیز مناسب می باشد. همان طور که می دانید جراحی بینی به دو صورت انجام می شود. در حال حاظر جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود. با این که هدف این دو روش یکی می باشد اما تفاوت هایی در نحوه اجرای جراحی وجود دارد. در ادامه مقاله شما را با این دو روش جراحی بینی آشنا می کنیم و فرق جراحی بینی باز و بسته را شرح می دهیم. تا آحر مقاله با ما همراه باشید.
 آیا جراحی اتوپلاستی برگشت دارد؟ ماندگاری جراحی زیبایی گوش چقدر است؟ بسیاری از افراد که اقدام به جراحی اتوپلاستی می کنند این سوال برایشان پیش می آید که میزان ماندگاری جراحی اتوپلاستی چقدر است. جراحی زیبایی گوش یا جراحی اتوپلاستی یک روش برای تغیر شکل و اندازه گوش ها می باشد. بسیاری از افراد هستند که گوش هایشان از سرشان فاصله زیادی دارد و یا به صورت مادرزادی دارای گوش های بدشکل هستند که می توانند اقدام به جراحی اتوپلاستی کنند. برای پاسخ به تمامی سوال ها و آشنایی بیشتر با جراحی اتوپلاستی تا آخر مقاله با ما همراه باشید.
با افزایش سن و ضعیف شدن عضلات پلک افراد دچار شلی پوست و افتادگی پلک می شوند. در این بازه سنی پوست و چربی اضافی در بالا و همچنین زیر پلک جمع می شود و این موضوع باعث افتادگی ابرو ها، افتادگی پلک‎ های فوقانی، پف کردن زیر چشم و کاهش قدرت بینایی می شود. افتادگی پلک زیاد در افراد می تواند باعث کاهش دید شود. البته راهکاری موثری برای درمان بینایی بیمارانی ‎که افتادگی پلک‌ بالا دارند وجود دارد. بلفاروپلاستی پلک بالا یکی از بهترین جراحی ها برای افتادگی پلک بالا می باشد. بلفاروپلاستی نوعی جراحی زیبایی می باشد که هدف آن برداشتن پوست اضافی پلک‎ ها و همچنین بهبود بینایی است. برای آشنایی بیشتر با جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا تا آخر مقاله با ما همراه باشید.